Om SoCentral

Vi etablerte SoCentral i 2012 fordi vi ønsker å bidra til videreutvikling av den nordiske velferdsmodellen. Vi er en forkjemper for nye arbeidsformer som utfordrer den tradisjonelle sektorinndelingen, som utløser det eksisterende innovasjonspotensialet og hjelper offentlige sektor med å teste ut nye roller og strukturer.

SoCentral er et aksjeselskap hvor alt av overskudd brukes til videreutvikling. Vi er et transparent selskap. Det betyr at du kan få innsyn i våre lønnsbetingelser, samarbeidsavtaler og strategier.

Vi har som hovedregel at kunnskap og modeller vi er med å utvikle skal gjøres fritt tilgjengelig for alle.

SoCentral er litt uvanlig selskap, som har hentet inspirasjon fra blant annet MindLab i Danmark, Demos Helsinki, Center for Social Innovation i Canada og Nesta i Storbritannia. Vi har ingen fast økonomisk støtte fra det offentlige eller stiftelser.

Vi er en gjeng med ulike bakgrunner, erfaringer og kompetanser som hver dag jobber for å hente ut det beste i hverandre.

Team

Sofie Furu

Inkubator og medlemskap

928 09 025

sofie@socentral.no

Marie Harbo Dahle

Inkubator og eksperimenter

959 48 177

marie@socentral.no

Stina Låstad

Eksperimenter

987 54 321

stina@socentral.no

Håkon Iversen

Eksperimenter

987 65 432

hakon@socentral.no

Cathrine Skar

Eksperimenter

987 65 432

cathrine@socentral.no

Thomas Berman

Daglig leder og eksperimenter

907 87 982‬

thomas@socentral.no

Thomas Evensen

Økonomi, teknologi og eksperimenter

917 848 59
thomas.evensen@socentral.no

Samra Tarabie

Språkpraktikant

486 84 130

samra@socentral.

Sandra Skretting

Pådriv nettverksledelse

932 95 492 

sandra@socentral.no

Adresse

Sentralen 5. etg, Øvre Slottsgate 3

Postboks 183, 0102 Oslo

Se i kart
Faktura

Sendes som EHF eller som pdf på epost

Se oppføring i proff.no
Åpne filer

Logo, bilder og andre relevante filer

Se her
English